+420 739 015 934 info@bluedent.cz

PŘEHLED SLUŽEB

ZÁCHOVNÁ STOMATOLOGIE - PRAKTICKÉ ZUBNÍ LÉKAŘSTVÍ

Standardní zubařská péče v podobě pravidelných prohlídek s možností digitálního či intraorálního snímkování. Preventivní péče, výplně zubů, léčení onemocnění zubní dřeně, kořenové výplně a mnoho dalších úkonů s důrazem na předcházení závažnějších problémů, majících za následek využití dalších služeb naší ordinace.

 

DĚTSKÁ STOMATOLOGIE - OŠETŘENÍ DĚTÍ

Našim nejmladším pacientům je potřeba věnovat důkladnou péči již od prořezávání prvních zoubků. Včasné vybudování kladného vztahu k zubnímu kartáčku ušetří Vašemu dítěti obrovské množství pozdějších komplikací. Udělejte svému potomkovi laskavost a darujte mu zdravý chrup a správné návyky ústní hygieny již od nejútlejšího věku.

 

BĚLENÍ ZUBŮ

Naše ordinace využívá pro zesvětlení zubů nejmodernější a nejúčinnější dostupnou technologii - bělení světlem. Zapomeňte proto na předsudky o tomto zdravotním úkonu a vymažte ze svého slovníku slova jako „leptání“ či „riziko“. Naši specialisté Vám rádi objasní vše podstatné a šetrně zesvětlí Váš chrup k Vaší maximální spokojenosti.

 

DENTÁLNÍ HYGIENA

Stanovíme index čistoty chrupu, odstraníme plak a zubní kámen, nacvičíme s Vámi základy domácí péče o chrup a seznámíme Vás s pomůckami ke správnému čištění zubů. Využijte služeb našich odborníků a nechte si poradit od nejlepších profesionálů v oboru.

 

PROTETIKA - ZUBNÍ NÁHRADY

Výrobky špičkové kvality jsou zpracovávány v naší moderní laboratoři včetně následného otestování kvality a vybrání nejvhodnějšího zabarvení produktu. Fasety, korunky, můstky, protézy – připravíme širokou škálu náhrad z moderních materiálů včetně počítačově zpracovaných celokeramických zirkon-oxidových výrobků, přesně na míru Vaší dutině ústní.

 

STOMATOCHIRURGIE - ZUBNÍ CHIRURGIE

Náplní zubní chirurgie je extrakce zubů, zubů moudrosti, odstranění kořenového hrotu (tzv. resekce), úprava lože před zhotovením protézy a další podobné úkony. Ty jsou bezbolestně vykonávány v lokální anestezii či v řízené sedaci (tzv. analgosedaci). Provádíme také široké spektrum stomatochirurgických zákroků za použití operačního mikroskopu, který umožní maximální šetrnost zákroku a nejkratší možnou dobu rekonvalescence.

 

IMPLANTOLOGIE - ZUBNÍ IMPLANTÁTY

Implantáty, špičkové protetické řešení – fasety, korunky, můstky, protézy a široká škála moderních materiálů včetně počítačově zpracovaných celokeramických zirkon-oxidových výrobků. Vše vyrábíme ve vlastní zubní laboratoři, která provede zkoušku a výběr optimální barvy.

 

ZEPTEJTE SE PŘÍMO, POMŮŽEME VÁM

tel.: +420 739 015 934, email: info@bluedent.cz

NAVŠTIVTE NÁS

BLUEDENT s.r.o.

Jihomoravské náměstí 1089/1

627 00 Brno Slatina

Zastávka trolejbusu MHD č. 33 - zastávka Mikulčická